Chytrý dům – jednoduché řešení
Jeden systém – nespočet možností

Systém Loxone


Systém Loxone představuje moderní řešení domácí automatizace za bezkonkurenční cenu. Loxone integroval všechny funkce moderního inteligentního domu.

Loxone Miniserver – centrální mozek

 

Srdce domácí automatizace Loxone. V něm se sbíhají veškerá vstupní a výstupní zařízení. Vypínače, senzory pohybu nebo třeba váš chytrý telefon jsou díky serveru Loxone propojeny s výstupy, ať už je to topení, žaluzie či audio technika v domě.

Komunikativnost Miniserveru – komunikace s webovými službami, KNX®/EIB zařízeními, e-mailem, Smartphone (iPhone®, iPod®, Android®) a mnoho dalšími zařízeními.

Poměr cena/výkon – za 498,- EUR s DPH máte základ pro řešení domácí automatizace např. 2 žaluzií, 2 zářivek, 2 světel, garážových vrat, 4 topných okruhů včetně možnosti regulace teploty a další.

Od klasického ovládání domácnosti (osvětlení, žaluzie, topení, ...) přes inteligentní rozvod komunální vodovodní sítě. Vše je možné díky LoxOS a Loxone konfiguračnímu software.

Žádné další konvertory nebo podobná nutná zařízení díky vestavěnému rozhraní LAN, které připojí Váš Miniserver přímo do Vaší domácí sítě.

Webserver přímo v miniserveru – žádný další zbytečný hardware nebo server. Centrála umožňuje snadné ovládání díky webovému rozhraní Loxone rozšíření.

 

Loxone Extension – pořádná dávka vstupů a výstupů

 

Loxone Extension představuje rozšíření serveru Loxone o další vstupy a výstupy. K serveru lze připojit až 30 Loxone Exstensions, takže domácí automatizaci s Loxone je možné ekonomicky aplikovat na opravdu rozsáhlé budovy.

 

Konfigurační software – vdechne serveru duši

 

Svou domácnost si snadno nastavíte pomocí výkonného Loxone softwaru. Software je poskytován zdarma, stejně jako pravidelné aktualizace, které přináší vždy nové užitečné funkce a rozšíření. Fungování automatizace si můžete dokonce vyzkoušet na nečisto v simulačním režimu.

 

 

 

Webové rozhraní – ovládání přes internet

Díky webovému rozhraní Loxone můžete svou domácnost ovládat snadno a rychle online přes internet, ať již z vašeho stolního počítače z práce, z tabletu nebo pomocí vašeho chytrého telefonu. V rozhraní se v reálném čase dozvíte vše podstatné o vaší domácnosti.

 

Loxone Aplikace – možnosti se stále rozšiřují

Díky aplikacím můžete svůj dům ovládat mobilem. Podporovány jsou přístroje a operační systémy iPhone®, iPod® Touch, iPad® a OS Android®. Aplikace pro mobily je stejně jako konfigurační software zdarma.

 

Služby a příslušenství - další vychytávky pro automatizaci

Loxone také nabízí Cloud Services, který umožní integraci miniserveru s online službami. Aktuálně je k dispozici služba Caller. Při její aktivaci vás server sám pomocí telefonického kontaktu informuje o změnách v domě. Anebo můžete zkosit držák na iPad, který je speciálně zkonstruován pro snadné ovládání domu.