Chytrý dům – jednoduché řešení
Jeden systém – nespočet možností

Seznam vybraných referencí


Od června 2011 jsme zrealizovali mnoho projektů, zajimavých rozsahem automatizace i cenovou náročností. Na webových stránkách zveřejňujeme pouze projekty u kterých byl udělen souhlas se zveřejněním od jejich majitelů.Rodinný dům Křeslice

Rodinný dům Křeslice

Novostavba rodinného domu se nachází na jihovýchodním okraji hlavního města Prahy. Řídicí systém Loxone, který je v domě nainstalován, splňuje všechny požadavky obyvatel tohoto domu, včetně řízení technologií bazénu.

Rodinný dům Ladronka

Rodinný dům Ladronka

K majitelům tohoto domu, jsme přistupovali s veškerou péčí, jako ve všech našich projektech, ale k domu samotnému navíc proto, že se nachází ve vyhlášené pražské čtvrti Ladronka a patří k řadě krásných vil v této čtvti.

Brněnský penthouse

Brněnský penthouse

Tento byt je jasným důkazem toho, že i zde jsme díky automatizaci Loxone, pozvedli komfort bydlení na daleko vyšší úroveň a zlepšli jsme tím kvalitu života majitelů v tomto moderním penthousu.

Rodinný dům Klínec

Rodinný dům Klínec

Rodinný dům s nádherným výhledem na Brdy se nachází pouhých 6 km od okraje Prahy. Mladá rodina si přála systém automatizace, který hravě zvládne všechny instalované technologie v domácnosti a bude připraven na případné změny.