Chytrý dům – jednoduché řešení
Jeden systém – nespočet možností

Rodinný dům Křeslice


Popis projektu   Instalované technologie

 

Na první schůzce s majiteli rodinného domu, byly patrné jejich mírné obavy z automatizovaného systému domácnosti. Obavy měli zejména z ovládání výhradně přes dotykové obrazovky, nebo že jim jejich domov někdo přes internet takzvaně "nabourá".

Dnes majitelé ovládají svůj dům a všechny v něm instalované technologie přesně tak jednoduše, jak si přáli a to pomoci klasických nástěnných tlačítek. A co víc, návštěvy ani netuší, jak sofistikovaný systém jejich dům řídí. V rodinném domě lze ovládat téměř vše, od světel a světelných scén, až po venkovní bazén. Tlačítka jsme naučili několik funkcí navíc, takže když majitelé při odchodu z domu přidrží tlačítko u vchodových dveří déle než pět vteřin, zhasnou se všechny světla, zatáhnou žaluzie, sníží se teplota topení, a nakonec se dům zastřeží. V případě, že by zapomněli některé z oken otevřené, upozorní je na to stropní světlo svým blikáním. V případě tohoto projektu je zajímavosti také integrace Loxone Intercomu. Když majitelé nejsou doma, může s návštěvou majitel komunikovat prostřednictvím svého mobilního telefonu, nebo ji dokonce pustit na svůj pozemek, či do domu.

I tento projekt je krásným příkladem toho, že obyvatelé domácnosti nejsou otroky systému automatizace domácnosti, ale ten jim naopak věrně slouží bez nároku na honorář.                

  Kamerový systém ANO
  Zabezpečovací systém ANO
  Řízení světelných okruhů ANO
  Sledování pokojové teploty ANO
  Regulace vytápění ANO
  Řízení žaluzií ANO
  Kontrola vstupu  ANO
  Interkom  ANO
  Ovládání spotřebičů ANO
  Meteo stanice  ANO
  Multi-room audio systém  -
  Wellness  ANO
  Měření energií a statistiky  ANO
  Smartphone aplikace  ANO
       

Nebojte se nás zeptat

Uvažujete o inteligentním domě?
Není vám něco jasné a potřebujete více informací?

Nebo se zkrátka chcete jen na něco zeptat.
Napište nám a my vám co nejdříve odpovíme.