Chytrý dům – jednoduché řešení
Jeden systém – nespočet možností

Rodinný dům Klínec


Popis projektu   Instalované technologie

 

Rodinný dům s nádherným výhledem na Brdy se nachází pouhých 6 km od okraje Prahy. Mladá rodina si přála systém automatizace, který hravě zvládne všechny instalované technologie v domácnosti a bude připraven na případné změny.    

Je to veselý dům a žije se v něm báječně. Loxone zde kromě světel, topení, žaluzií atd., řídí také ozvučení celého domu. Je zde instalovaný Music Server Loxone a 12 kanálový zesilovač s dostatečným výkonem. Je jedno, jestli majitelé chtějí poslouchat některé z internetových rádií, hudbu ze svých mobilních telefonů, či "osvědčené fláky" uložené v jejich audiotéce na pevném disku Music Serveru Loxone. Je taky pouze na nich, jaká hudba bude v dané místnosti hrát. V každé ze 6 zón totiž může hrát jiná písnička, dle výběru majitelů, či návštěv. Pro ještě veselejší a pohodlnější život v tomto domě, jsme kromě všech potřebných maličkostí instalovali také Loxone Intercom, videovrátníka na vstupní branku. Ten zabezpečuje komunikaci návštev s majiteli domu. V případech, kdy majitelé doma nejsou, hlas i video návštěvy se prostřednictvím videokamery a mikrofonu přenáší na mobilní telefon majitele, který může s návštěvou pohodlně komunikovat, případně ji vpustit na pozemek či do domu. Ach ano, zapoměli jsme se zmínit o závlahovém systému zahrady který, jak už správně tušíte, řídí systém automatizace domácnosti Loxone.

Stávající konfiguraci systému Loxone bude možné v budoucnu kdykoliv rozšiřovat, či měnit přesně podle potřeb majitelů. Díky flexibilitě systému Loxone nebude žádný problém se změnou dispozic pokojů, nebo s individuálním přizpůsobením pro každého z obyvatel.  

 

  Kamerový systém ANO
  Zabezpečovací systém ANO
  Řízení světelných okruhů ANO
  Sledování pokojové teploty ANO
  Regulace vytápění ANO
  Řízení žaluzií ANO
  Kontrola vstupu  ANO
  Interkom  ANO
  Ovládání spotřebičů ANO
  Meteo stanice  ANO
  Multi-room audio systém  ANO
  Wellness  NE
  Měření energií a statistiky  ANO
  Smartphone aplikace  ANO
       

Nebojte se nás zeptat

Uvažujete o inteligentním domě?
Není vám něco jasné a potřebujete více informací?

Nebo se zkrátka chcete jen na něco zeptat.
Napište nám a my vám co nejdříve odpovíme.