Chytrý dům – jednoduché řešení
Jeden systém – nespočet možností

BlogPotřebuji inteligentní dům?

Potřebuji inteligentní dům?

17. 12. 2014

Tuto jednoduchou otázku si kladou vlastníci nemovitosti, ale také elektrikáři, architekti, developeři. Inteligentní dům není nic nového. Technologie inteligentních domů jsou na trhu dostupné již několik desetiletí, a přesto většina lidí nemá ponětí, jak taková automatizovaná domácnost funguje.

Jen si představte...

Jen si představte...

27. 10. 2014

...jak můžete prožít jeden den s pomocí systému chytré domácnosti, který vám pomáhá každou vteřinu a šetří váš drahocenný čas. 

Tipy na úspory energií

Tipy na úspory energií

6. 10. 2014

Největší výdaje domácnosti plynou za energie. Nesviťte, když nemusíte a tam kde nemusíte. Netopte pánu bohu do oken a mějte doma hezky svěží klima. Že to nejde? To už nechte na cenově dostupném systému chytré domácnosti a jeho dovednostech, kterého jsme naučili dokonalé finty.

Neviditelní pomocníci.

Neviditelní pomocníci.

25. 9. 2014

Je dobré mít doma skvělého a spolehlivého sluhu, kterému navíc nemusíte nic platit. Loajálního a učenlivého sluhu, kdo by si ho nepřál?

Ovládání vytápění s Miniserverem: Podzim přichází

Ovládání vytápění s Miniserverem: Podzim přichází

26. 9. 2013

S ovládáním vytápění vám velmi snadno pomůže systém založený na Miniserveru – nebudete se klepat zimou a ani nebudete vyhazovat peníze oknem. Přinášíme vám pět důvodů, proč byste měli ovládat vytápění pomocí Miniserveru: 5 dobrých důvodů proč …

Stránky: [1] 2